Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2022, 18:36   #3
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Campo Viejo
Łatwość z jaką można operować narzędziami zapominając o ich przeznaczeniu przywodzi na myśl kazus Adama Koebela
Mógłbyś przybliżyć case? I akurat Polacy mają dowody historyczne, że używanie pożytecznych narzędzi do zwykłego trollingu czy chamskiej prywaty źle się kończy Z pewnością nikt nie chciał być tym jedynym szlachcicem, który krzyczał na upartego liberum veto Nie róbmy więc z graczy i MG gamoni, którzy nie spostrzegą, że ktoś przyszedł psuć zabawę. Zresztą, jak już pisałam: takie nadużycia to są zdarzenia wręcz statystycznie nieistotne. Więc nie ma co ich hiperbolizować, by używać jako straszaka, czy przestrogi. Ba, ja, która gram z reguły z ludźmi młodymi i często progresywnymi, tylko raz w życiu byłam świadkiem użycia tej owianej złą sławą "karty X". A raczej czegoś w tym stylu. Pewnego razu jedna z współgraczek zwyczajnie powiedziała podczas sesji, że czuje się niekomfortowo, z tym że moja fanatyczna justycjariuszka jest jak na jej gust zbyt obrazowa i oddana w wieszaniu, obcinaniu nosów, rąk, nakładaniu piętn itd. Więc na jej życzenie ograniczyłam tego typu opisy i brutalność. Sesja aż tak wiele na tym nie straciła. W końcu nie było to sednem przygody. Zresztą, do tej pory każdy już dobrze wiedział, jaka moja postać jest i co robi.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem