Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2022, 11:43   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Widzę, że Alex Tyler nadal nagrzana wojującą ideologią polityczną. No cóż, chyba nigdy nie przestanie skoro i moderatorzy ją zachęcają do takiej postawy.
Cytat:
Napisał Aro Zobacz post
Z ciekawości aż sięgnąłem do podręcznika PF 2e., który wywołał tą dyskusję i czuję, że muszę zaznaczyć że Paizo nie narzuca nikomu stylu gry. Przedstawił po prostu "baseline" zasad, co ja odczytałem bardziej jako sugestię wymierzoną w nowych graczy i MG, którzy nie mają doświadczenia w RPGach. Bo jednak w Internetach (chociażby na reddit) sporo jest historii o sytuacjach, które nigdy nie powinny mieć miejsca w grze towarzyskiej, jaką bez wątpienia są tabletopy.
No nie. Zachęcanie do wyrzucania ludzi z sesji, bo ewentualnie mogła ta osoba kogoś obrazić to nie jest "zwykła sugestia".

No, ale dajesz te historyjki, które nie powinny mieć miejsca w grze towarzyskiej. Prawdopodobnie i tak są zmyślone, a jeśli już były to można było je rozwiązać zwykłą rozmową (która nie jest żadnym "safety tools", bo to określenie dotyczy szalonych reguł przeciwstawiających się rozmowie - karta x bez dyskusji to jest dokładnie coś przeciwnego rozmowie).
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem