Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2022, 12:39   #19
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
A co do historyjek, to wszystkie nie mogą być fikcyjne
Mogą.
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Zwolennicy RPG-owego BHP, powiedzą pewnie, że to dla tego, że ofiary przemocy bały się się odezwać, by nie wyjść na słabeuszy.
Poniekąd tak, jeśli ktoś taki grałby z osobami pokroju Anonima. Chyba nikt nie chciałby dostać bullyingiem, za to, że coś mu się nie podoba w sesji.
Większość (a przynajmniej spora część wyglądająca na większość) graczy, którzy grali w moje gry (gdzie byłem MG) wracali na kolejną sesję. Jeśli ktoś kiedyś bał się odezwać z powyższego powodu to traktuję to jako plus - dzięki temu przez kilkanaście lat w moich sesjach ominęliśmy toksyczność w temacie komentarzy i w odróżnieniu od wielu innych sesji na tym forum pozostawaliśmy przyjazną przystanią dla graczy z różnych środowisk, o różnym charakterze i różnej wrażliwości.

Jeśli byłoby wymuszone używanie tych tak zwanych "safety tools" to pewnie nie tworzyłbym gier, a to ogólnie byłoby wartością ujemną dla wszystkich ludzi, którzy dobrze bawili się przy tych grach (w tym dla mnie). Rozumiem, że możesz to wyśmiać, bo w końcu to niszowe forum, które chcesz jedynie zniszczyć, ale jednak takie drobne cegiełki radości dla mnie stanowią prawdziwą wartość obecności na tym forum. Podobnie moje nerwowe reakcje na chamskie zachowanie moderacji dążącej do zablokowania mojego konta nie wynikały z wielkiej chęci obecności tu, ale z wielkiej chęci dokończenia gier jakie tu prowadziłem - teraz już rozumiem, że nie warto tutaj czegokolwiek prowadzić dopóki Campo i Johan są moderatorami, nie zaczynam żadnej nowej gry i jak chcą mnie zablokować to i tak zawsze mogą.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 12-06-2022 o 12:52.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem