Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2022, 12:47   #172
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Na wszystkie Rzeki i Jeziora po tej obroży mam większego kaca niż po jakikolwiek używkach - Chłopak złapał się za głowę i lekko zatoczył

- Zapowietrzeni tchórzliwi hipokryci. Dianie dają fory, bo jest z innego kraju? Ja jestem z innego wymiaru, żyje tu pięć lat i wciąż nie rozumiem tego świata. Co to jest żeby byle strażnik miejski traktował w ten sposób półboga, herosa? Grozą mi kastracją a to jego powinni zwolnić a mnie przeprosić. Dziwię się ze nie ma ochoty splunąć na widok własnej mordy jak codziennie spogląda w lustro, bo uczestniczy w systemie opresyjnym - Westchnął jakby cały ciężar świata spoczywał na jego barkach, bo tak się właśnie czuł.

- Ojcze ja chyba jednak nie pasuje do tego świata, pomogę ci Króla Feniksa, bo za bardzo kocham ciebie i bliźniaki zależy mi na Dianie, Deanie, Joannę za mocno żeby zostawić was na pastwę jakiegoś wściekłego złego bóstwa ognia niszczącego duszę no i cywilów też szkoda nie mógłbym ze sobą żyć jakbym was z tym zostawił - Oparł się o maskę samochodu, bo ciężko mu było stać nogi wciąż miał jak z waty.

- Stawie się na ten proces, bo nie chce żebyś musiał tyle płacić, ale niezależnie od tego, co postanowi sąd wracam do Doliny Mo miał racje my się nie nadajemy do życia w tym wymiarze. Co to za miasto, które nie ufa tym, którzy ryzykują życie dla jego bezpieczeństwa? Policjanci są praktycznie nie do ruszenia, ale to dla nas są surowi, bo się nas boją? W Ameryce jest więcej broni palnej niż ludzi ale to super moce są przerażające ? - Machnął ręką jakby od niechcenia.

- Przepraszam cię za kłopot ojcze naraziłem cię na dość wydatków i problemów znajdę pracę i będę ci zwracał kaucje w ratach może nawet zapłacę za własnego adwokata? Tej z urzędu się coś pomyliło i zachowywała się jakby była oskarżycielem. Może pójdę do tego Soula Goodmana, co się reklamował w TV? Ci od Sting drink będą potrzebować nowej maskotki po zniknięciu Mo sądząc po tym jak mieszkał nieźle mu płacili... - Rzucił z zastanowieniem Ed pocierając podbródek.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-06-2022 o 13:01.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem