Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2022, 16:03   #176
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Słysząc słowa Ojca, Eddie roześmiał się.:
- Tato widać, że jesteśmy biali i bogaci nie oglądasz serialów? Normalny Amerykanin nawet nie otworzy drzwi bez nakazu i nie rozmawia ze służbami bez absolutnej konieczności. Jak myślisz:, czemu wytrzymałem to chamstwo kmiotów z gminu? Tylko ze względu na ciebie i moją amerykańską rodzinę Tatku! Mogłem w każdej chwili wykorzystać wodę z kolzeta, żeby zamrozić i roztrzaskać tę obrożę. - Odpowiedział Ojcu tonem jakby to on był rodzicem rozmawiającym z wyjątkowo głupim dzieckiem.

- Co by się stało, jakbym trafił do więzienia? Mama Rzeka i Dziadek Morze przyszliby mnie odebrać zrzekłbym się obywatelstwa USA i moglibyście mnie odwiedzać w Dolinie. Jakby mi zablokowali moce tak jak groziła ta adwokatka, co niby miałaby bronić to Mama skrzyknęłaby armię oraz Herosa i wszelkich magów i kapłanów i wydała wojnę Halcyon City maszcząc się dopóki nie uznałaby, że rachunek krzywd został wyrównany, więc lepiej odradź to rozwiązanie, służbom. A co do mojego przyrodniego rodzeństwa Alex ma gorszy charakter ode mnie, ale brat ją stopuje. Aiden ma takiego kija w tyłku, że ty popełniasz więcej błędów od niego! Kocham tego małego sztywniaka i czasami się zastanawiam czy nie byłby lepszym następcą niż ja, ale on tyle na siebie bierze, że boję się czy nie załamię się pod presją? Wydaje mi się, że dobrze by było jakby, się wyluzował... - Każdy mógł zobaczyć, że błękitnowłosy darzy (nad)ludzką rodzinę dużym uczuciem.

Po występie wziął od ojca, chustkę otarł łzy i głośno wysmarkał nos, zastanowił się nad kary, następnie pokiwał głową - Oczywiście Ojcze ta kara jest więcej niż zasłużona. Czy mógłbyś mi załatwić też terapię z jakimś psychologiem, który zajmuje się super ludźmi? Bo chyba mam problem z kontrolowaniem emocji, jest gorszy, niż mi się zdawało? Może jest jakaś grupa wsparcia dla młodych super ludzi? Może terapia rodzinna też by się przydała? Jak sądzisz? - Poprosił i chyba po raz pierwszy od początku tej afery okazał prawdziwą skruchę.

- To może ja już zacznę karę? W limuzynie jest tablet mogę znaleźć jakiś audiobook na YT i zacznę pisać esej na twoim bloku kreślarskim - Wyciągnął tablet znalazł w Internecie audiobook o systemie więziennym w USA(doszedł do wniosku, że lepiej się przygotować).

Wszystkie sprzęty Dallenów były przygotowane do ich specjalnych potrzeb, więc pliki dźwiękowe mogły być odtwarzane z niesamowitą prędkością, więc ponad 5-godzinne nagranie przyswoił w kilka minut, robiąc przy tym dziwne miny i wytrzeszczając oczy.

Następnie zabrał się za pisanie eseju gdyby to był zwykły blok i ołówek na pewno zajęłyby się ogniem od siły tarcia, ale to był specjalny sprzęt jego Ojca, który woził ze sobą na wypadek nagłej inspiracji architektonicznej, więc cierpliwie przyjmował super szybkie pismo.

Zadowolony z siebie Edlaue podał Tedowi 5 stronicowy esej Dlaczego Ameryka to kraj faszystowski a system więzienny to tajna metoda ukrytego współczesnego niewolnictwo wykorzystująca mniejszości rasowe jako tanią siłę roboczą

Jego styl pisma był dość dziwny, wszystkie litery były lekko pochyłe jak w kursywie i jeżeli spojrzeć się pod odpowiednim kontem zdawały się falować jak jeden z tych obrazków będący iluzją optyczną.

Wyjął słuchawki z uszu i spytał - Czy wiedzieliście, że system więziennictwa to pozostałość po niewolnictwie i powinien zostać zlikwidowany? Nie wiedziałem, że jest aż tak źle z tym krajem - Stwierdził smutnym tonem. W głowie troszkę mu się kręciło od intensywnego używania mocy - Z tymi esejami to dobry patent Tato! Normalnie większość informacji mi wywiewa z głowy po paru godzinach, a jak spisze to zawsze mogę wrócić! - Dodał ucieszony.

Eddie przyjmuje influence od Ojca

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-06-2022 o 17:05.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem