Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2022, 19:25   #13
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Merga uczy Joachima demonologii od zimy, czy mogę za 200 PD kupić Łaskę Chaosu i Przyzwanie Pomniejszego Demona z głównego podręcznika?
- Tak to jakoś rozmawialiśmy pod koniec sesji


Cytat:
Czy mogę sobie też kupić za doświadczenie jakieś zaklęcie magii demonicznej? Fabularnie też mógł się Joachim od Mergi nauczyć.
Cytat:
- Tak. Możesz sobie wykupić jakieś zaklęcie magii Chaosu na normalnych zasadach. Czyli za 100 PD jako dodatkową zdolność. Najlepiej coś prostego aby fabularnie pasowało do początku nauki. Czyli coś da się rzucić 1k10.

W tym poście: http://lastinn.info/950672-post816.html ([Warhammer 2] - Kultyści - komenty)


- Także czar Przyzwanie Demona odpada, jest za 12 PM. Czyli na 2 kostki minimum. Łaska Chaosu może być. Ale dobrze by było zacząć naukę nowej dziedziny magii od magii prostej Chaosu. Bo Łaska Chaosu to już z tej magii tajemnej Chaosu.



Cytat:
Poza tym wżiąłbym z magii powszechnej nie mam żadnego zaklęcia wziąłbym uciszenie, pancerz eteru i podniebny chód za 300 PD.
- Okey, mogą być.



@Wszyscy


- Przyznam, że trochę mnie zaskoczyliście swoimi postami. Bo tak trochę trudno powiedzieć aby któraś z opcji co do poszukiwań darów którejś z sióstr zdobyła przewagę. No przydałoby się to chociaż na metagrowym poziomie jakoś wyklarować. No i przydałoby się jakieś deklarki postaci na plany co kto zamierza robić w dniu następnym czy kolejnych Jbc coś było potrzeba to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem