Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2022, 22:40   #178
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Eddie ta poza jest krępująca. I to nie tylko dla mnie… - oświadczył Mephisto. Podrzucił młodszemu paczkę chusteczek. Potem przysłuchiwał się wywodowi Dallena Seniora z coraz bardziej otwartymi ustami. Spojrzał kolejno na Szczeniaczka i na Dianę. Przeczesał sobie parokrotnie włosy. Policzył w myślach do 10- oczywiście nie zadziałało.

No dobra z paroma punktami Cobalt Senior miał rację, ale ⅔…


Czy ten jełop miał jakiś problem ze słuchaniem ze zrozumieniem?!

Dean przewrócił oczami kiedy pan Dallen wyskoczył z chusteczkami. Facet na serio źle rozumiał surowość. Mephisto wciągnął głośno powietrze nosem zanim oświadczył:

- Dobra… Po pierwsze Eddie, jesteśmy rozczarowani Twoim zachowaniem, a nie Tobą. Jest różnica między bazgroleniem na ścianie, a napisaniem jak Curt Cobain “Bóg jest gejem!”. Diano, Szcze… Eddie czy na raze możemy trzymać się wysłuchania Człowieka przy Monitorze, albo nie da mi żyć? Z góry dziękuje.

Po drugie panie Dallen…
wyszczerzył zęby zanim skrzyżował ramiona w pozie rozczarowania a la Ling Bein Fong. - Pan jest człowiekiem dorosłym, jeszcze w sile wieku, a odnoszę wrażenie, że już ma pan problem ze słuchem.
Albo lepiej niech pan zdefiniuje tę swoją “normalność” z wykazem co podkręcić lub przykręcić. -
Mephisto wykonał gest jakby przykręcał sobie śrubę z tyłu głowy - Jak to się mówi “To co jest normą dla pająka, to dla muchy będzie chaosem”. Jak wspomniał Eddie w wymiarze Pani Boginki to bywają ofiary z ludzi, a za mojego Pradziadka zastrzelenie nazisty, więc jednak człowieka mogło uchodzić za odpowiednie zachowanie skoro dawali za to nagrody. Co wskazuje, że w pewnych kręgach i czasach zaakceptowane i praworządne uchodziły nawet jeszcze bardziej przemocowe zachowania. I to przy asyście krwi i flaków.

Po trzecie- jak Eddie ma się “odpowiednio socjalizować” będąc zamknięty? Ludzie raczej się socjalizują poza domem. Nie mówiąc o nauczeniu się szacunku dla “normalnych ludzi” jeśli będzie od nich izolowany.

Po czwarte- uważam się za Amerykanina głównie dlatego, że mam w żyłach za duży bigos kulturalny. Pradziadek był Polakiem, a jego żona Włoszką. Dziadek Samuel ożenił się Czesko-Polką. Moja mama zaś wyszła za faceta o korzeniach irlandzko- angielskich ze środowiska protestanckiego. Zdaje się, że jego przodkowie przyjechali do Ameryki po wielkiej pladze stonek. Prababcia z tamtej strony była też Wegierką. Więc antropologicznie patrząc mam w żyłach nawet większą powierzchnię Europy niż Diana.
Po piąte- Diana dała do zrozumienia, że nie odpowiada jej traktowanie wedle stereotypu damy w sensie słabej kobiety, która nie zrobi nic co grozi złamaniem paznokcia.

Po szóste- powielanie stereotypów jest głupie i szkodliwe. I jakkolwiek wątpie, żebym był planowanym dzieckiem, to przynajmniej rodzice zmajstrowali mnie rok po ich ślubie. Nie jak niektórzy... myślą. Nawet po dwóch ślubach, bo Pradziadek upierał się że ślub w Las Vegas jest za mało... "poczytalny". A nie mówiąc o tym, że mój ojciec rockman- profesja słynąca z nieodpowiedzialności i niemoralności zajmował się mną i siostrą jeżdżąc w trasie- żeby mama mogła spokojnie skończyć studia. -
Mephisto wskazał na siebie z wrednym uśmiechem. - To tak, żeby nie było nieścisłości.

Ale tak z tym psychologiem to niezła myśl, ale jak mawiał mój tata rockman- “Do psychologa się chodzi i na kontrolę i na nagłe wypadki, bo samodzielne leczenie powoduje tylko więcej bólu.” Cóż znał się na rzeczy, bo miał nerwicę natręctw, a rodzina uważała go za takie dziwadło, że zwiał zaraz po skończeniu budy. Może by dać się Eddiemu posocjalizować w Bibliotece Narodowej? Tutejsza jest naprawdę cool, czasem bywam tam odrabiać lekcje.

To możemy jechać pogadać z Człowiekiem od Monitora? Pogadam z babcią. Eddie wypad z limuzyny…
poszukał na liście numeru do emerytowanej agentki A.E.G.I.S.

Mephisto odrzuca Influence Teddiego Dallena!
Rzut koścmi: 4+4=8
On a 7-9, choose one.
•mark potential by immediately acting to prove them wrong

Influence= 1/5

 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 22-06-2022 o 11:03.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem