Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2022, 21:09   #7
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Serwus!
Nuada, z tej strony kabla.

Kłaniam się nisko i zgłaszam chęć wzięcia udziału w tej krwawej, świńskiej sesji, bez jojczenia.

Mam nadzieję, że fakt żem nowy w tych stronach, nie stanowi problemu.

Od razu też mam dwa pytania.
1. Czy można tworzyć postać, która ma jakieś deformacje?
2. Czy można tworzyć duety postaci? Może uda mi się namówić żonę na grę. Stąd też pytanie.

Co zaś do innej nazwy pieniędzy, czy też Punktów Handlu, to przecież mogą być dzięgi, eciepecie, flota, krypto lub Aleksy.

Jeżeli chodzi o motocykl, to ja chętnie. Oto kilka inspiracji określających kierunek w jakim bym szedł:
1
2
3
coś bardziej militarnego
4
5
6
7

Ogólnie celowałbym w coś nie standardowego, autorskiego, czegoś co podkreśli charakter postaci. W końcu jak mawiał klasyk "this snakeskin jacket represents a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"

Chętnie wziąłbym też coś jakiś ornitopter własnej produkcji, ale to pewnie nie przejdzie.
 
Nuada jest offline