Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2022, 20:45   #9
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Każdy MG, czy szerzej autor łudzi się, że jest oryginalny i niepowtarzalny, ale wnikliwy czytelnik w mig dostrzeże źródła inspiracji, czy nawet zapożyczeń.

Całkowicie szczerze, to faktycznie właśnie to opowiadanie Lovecrafta jest jedną z moich inspiracji.

W tym miejscu wypada wspomnieć, że główna oś fabuły kręci się wokół mitologii Aborygenów i w dużej mierze dotyczy Uluru, czyli ich świętej góry, co ponoć znaczy tyle co "Miejsce Spotkań".

Do tego dodaj sobie jeszcze elementy Krainy Snów, psychoaktywne substancje, pościgi i zagadki rodem z Indiany Jonesa oraz ponurych nazistów, jako głównych wrogów i masz już wszystkie elementy mojej australijskiej ekspedycji.
Podoba mi się ta wizja i tę opcję zaznaczyłam w ankiecie W inspiracji nie ma zupełnie nic złego, dopóki nie jest plagiatem A o oryginalności nie ma co marzyć w tych czasach, po prostu nie sposób się do czegoś nie odwoływać albo czegoś (nawet bez wiedzy) nie powtarzać. Jedyna prośba z mej strony byłaby podobna do tej Greka. A mianowicie by gra była w wersji mechanicznie lżejszej. Mechaniki klasycznego ZC nie znoszę, niezależnie od edycji.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem