Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2022, 19:09   #179
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Młodzi bohaterowie ruszyli do domu Deana autem babci Ateny. Ted wraz z szoferem ruszył z powrotem do swojego lokum. Przed odjazdem pogroził palcem Edowi, po czym puścił do niego oko i poczochrał jego niebieską czuprynę.

Gdy już dojechali, wysiedli z auta i zadzwonili dzwonkiem do drzwi. Otworzyła im mama Deana.

- Oh, Dean. I Twoi przyjaciele. Oh, i Ciocia Atena? - nieco się zdziwiła doborem gości, ale tylko nieco - Wejdźcie, proszę, podam herbatę i ciasteczka. Dean, czemu nie mówiłeś, że będziemy mieli gości? Mogłabym coś przygotować, a tak... - westchnęła.

- Witaj, kochana - powiedziała babcia Atena - Dawno się nie widziałam z adoptowanymi wnuczętami, więc postanowiłam wpaść. Wybacz, że bez zapowiedzi, mam nadzieję, że nie jestem kłopotem. Po drodze spotkałam Deana i jego towarzyszy, więc przyszliśmy wszyscy razem.

Mama Deana mruknęła coś do siebie, prowadząc swych gości do kuchni, stawiając czajnik na gazie i szukając po szafkach słodkości.

- Mamo? - w drzwiach stanęła Joan. Miała zaspany wyraz twarzy - cały ten czas siedziała przy komputerze i pewnie była zmęczona, możliwe, że właśnie wstała po drzemce - Oh - powiedziała, patrząc na swego brata i jego przyjaciół.

- Witaj, kochanieńka - przywitała się jej babcia.

- Cześć, babciu - odparła Joan. Gdy jej mama była odwrócona plecami, dawała grupie znać na migi, że musi z nimi porozmawiać, ale jasne też było, że póki co ciasteczka i herbata są ważniejsze, przynajmniej dla pani Murphy. Jak to, przyjąć gości do domu i niczym nie poczęstować? Oh, niemożebność!

- Diano, jak tam Twoja szkoła? - zapytała ciepło, stawiając na stole ciasteczka i kubki z gorącym napojem oraz słoik cukru.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 21-06-2022 o 19:33.
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem