Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2022, 12:00   #438
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Informuje z małym wyprzedzeniem ze nie bedzie mnie w dniach 28-05 jesli zdaże cos odpisac przed wyjazdem to fajnie, ale jak post MG trafi akurat na moją przerwe i sie nie wyrobie z odpisem to z góry przepraszam i najwyżej poprosze o bezpiecznego autopilota - innymi słowy Tupik nie będzie robił nic głupiego, narażającego życie, ekstrawanckiego itd... czyli jak to zwykle robi :P

A bardziej serio, znacie tą postac - zwłaszcza Bielon , jak zechcecie nią pokierować bardziej frywolnie ( według własnego widzimi sie ) - nie mam nic przeciwko ( i tak zresztą nie mogę , nieobecni głosu nie mają ) - nie no serio, popuścicie wodze fantazji jesli bedzie trzeba , Tupik ma takie ambicje że wszystko się w nie wciśnie.
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem