Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2022, 10:56   #440
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
dzieki, wyjazd mam w wtorek wiec do tego czasu cos odpisze a wracam w sumie dosc szybko troche sie przeliczyłem powrót w sobote - wiec znając życie jeszcze spokojnie nic mnie nie ominie ale tak na balu na pewno cos niecos bym chciał pogadać

Nawiasem mówiąc Tupik strzeli niepozornie gadką szmatką w języku złodziejskim ciekaw jestem kto wyłapie - nawet jeśli się nikt nie odezwie podobnie to może po reakcji coś zauważy. Przesłanie gadki szmatki będzie proste , Pany Panami a my ( w sensie złodzieje , półświatek ) warto abyśmy się trzymali ponad podziałami. Bo w ostatecznym rozrachunku to Pany dowodzą a sługi giną - czy coś w ten deseń. / Ot takie oczko do Rusta / Panicza. może uda sie nawiązac sojusz ponad podziałami

rzecz jasna jak ktoś inny zareaguje - np NP-c jakis to też nic straconego. Bal to doskonała okazja , lepsze niż szemranie w ciemnym kącie , na balu jest tak otwarcie że az w ukryciu
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem