Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2007, 20:07   #27
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Można oczywiście je rozpatrywać na sposób naukowy tu osdsyłam do publikacji dr. J.Z Szeji Gry Fabularne Nowe zjawisko kultury współczesnej w niej znajdzie się naprawdę wszystko co ze strony naukowej można powiedzieć o naszym hobby inne dywagcje są tylko zabiciem czasu chyba iż ktoś bawi się w Trolling.
mówiąc, że wszystko odniosłem się tylko do Twoich słów. Ja oczywiscie podobnie uważam, że jako zjawisko zmienne jest trudno definiowalne i nie sposób wszystkiego napisać .

cop do Mochockiego, racja, mój błąd. Mi chodziło o Rudolf i Wałaszewskiego.

Lichański bada i fandom i fantastykę. Ma dość sporo wspólnego z ludźmi grającymi w erpegi, a przynajmniej miał. sam napisał artykuł o RPgach, ale faktycznie (jak sam przyznał) nie był on najlepszy. Ogólnie świetny człowiek, mający dystans do siebie, co wśród profesorów nie jest zbyt częste

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem