Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2007, 20:41   #26
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
"Cholera by ich wzięła!" - zaklęła w myślach Siviee rozluźniając spięte mięśnie i zdejmując ręce z noży - "Żarty sobie urządzają kretyni.... Ja tu, na wszystkie świętości, właśnie mogłam któregoś niechcący zaszlachtować!"

Zacisnęła zęby i rzuciła Mr*Sexi spojrzenie pełne irytacji, badawcze, świdrujące do głębi. Splunęła na ziemię i spokojnie poszła do swojej Zjawy nie zwracając uwagi na głupie uprzejmości jakie właśnie wymieniała grupa przyjemniaczków z Anną i resztą grupy.

"Pan Seksowny" - zachichotała w myślach i uśmiechnęła szelmowsko - "Ha! Dobra ta mała!"

Wsiadła na konia tak sprawnie jak tylko dała radę, by nie okazać własnego nieobycia i potłuczonego tyłka. Gdy tylko wszyscy ruszyli zrównała swojego konia z Almeną i powiedziała:
-Mam nadzieję, że rozumiesz powody, dla których posłużyłam się Twoim koniem w rozmowie z Przyjemniaczkami. - uśmiechnęła się łagodnie i nieco przepraszająco - Mojego konia dosięgliby bez trudu, a i z pewnością nie uwierzyliby w to, że jestem żoną bogatego mężczyzny! - zaśmiała się w dziwny, nieco histeryczny sposób i spojrzała pytająco na śliczną elfkę.
 
Wernachien jest offline