Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2022, 08:53   #6
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
- Jakże miło mi widzieć pierwszych ochotników do wzięcia udziału w Świętych Łowach! - Powiedział el Presidente patrząc na obdartą chołotę, która powiązana i zakuta w łańcuchy prowadzona była na rzeź. Gdy on sam rozparty na wysokim fotelu, na tarasie swojej willi obserwował ich, paląc cygaro i szeroko się uśmiechając. Za nim schowani nieco w cieniu stali barczyści strażnicy, przy fotelu zaś stał sam Wagner z rękoma skrzyżowanymi na piersi.



- Wściekłe, zaszczute psy - odparł łowca, spluwając na ziemię - Czyli same skurwiele jakich el Presidente szukał. Widzowie będą zachwyceni...

- Weź nowych naganiaczy i podrażnij ich trochę, zanim ich zabijesz... Chciałbym by widzowie spijali ich strach... Obudź w nich to coś pierwotnego... - Powiedział Cesar z wielką satysfakcją zaciągając się dymem
- Większość z tych nowych ledwo wie gdzie jest lufa w karabinie... Nie lepiej od razu wziąć weteranów... - Zapytał Wagner..
- Nie... - Odparł z namysłem Cesar - chcę zobaczyć z jakiej są gliny ulepieni nasi voluntarios, mam wrażenie... że będzie na co popatrzyć... - dodał


Dziękuję wszystkim za tak błyskawiczne zgłoszenia. Wszyscy jesteście przyjęci, skoro tak garniecie się, by umierać, jako MG mogę wam tylko w tym pomóc.

Jak będziecie się zbierać w tak szybkim tempie, to będę musiał wcześniej rozpocząć łowy, by was ścinać równie szybko, jak się pojawiacie.

Wszystkie postacie idealnie wpisują się w klimat i każda ma swój urok. Doceniam zarówno fajne pomysły, koloryt jak i easter eggi. Nie spodziewałem się takiego odbioru sesji. Wszystkim już teraz bardzo dziękuję.

Arthur brakuje mi twojej opinii na temat tego, na jakiej platformie chcesz grać. Obecnie na pierwszym miejscu jest discord, na drugim forum.

Wstępnie planuję zacząć od strzelaniny, bo też nie bardzo można tutaj coś planować ani przygotowywać. Jeśli jednak chcecie fabularnie się powyżywać, zanim zaczniecie do siebie strzelać, proszę o informacje przed rozpoczęciem sesji. Możemy zrobić krótki wstępniak fabularny. Jeśli się znacie między sobą - wasza wola możecie to zadeklarować. Z punktu widzenia zasad świętych łowów, przeżyć może tylko jeden (albo żaden)...

Jakieś pytania lub sugestie?
 
Fenrir__ jest offline