Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2022, 14:17   #1641
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Nie jestem pewna co do tego doka. Wypowie się kilka osób a reszta nie będzie miała czasu i będziemy czekać może kilka tygodni, na zdania typu moja postać w milczeniu przysłuchiwała się przebiegowi wypadków i w końcu skinęła głową.
Chyba że wyznaczymy sobie termin np. tydzień MAX i wszyscy będą mieli czas żeby wziąć w nim udział w innym razie myślę, że posty wyrażające stanowisko postaci będą lepsze.
Co do fabularnego rozwiązania Quertego Spoon napewno nie pozwoli go wyssać do zera. W końcu po przebudzeniu ostrzegł go przed antygenem i uratował mu życie. Dlatego to teraz nie przejdzie. W sumie to generalnie możemy go tak zostawić jak leży, chyba że MG chce go jeszcze trochę poodgrywać.
Z kolei co do samego kielicha to po akcji w Shard (strona 30) padły takie słowa
Cytat:
Napisał Rot Zobacz post
Qwerty (..)
W pewnym momencie nawet przestał rozumieć, co działo się wokół niego. Wiedział jednak, że nie był godny pieczęci Anny i zaproponował ją pozostałym Heroldom. Chyba koniec końców trafiła do Catherine. Jak wiadomo, wszystkie najcenniejsze dary trafiają zawsze do Ventrue…
Więc faktycznie możemy uznać że Cath ma pieczęć a moment przekazania widział tylko Spoon i Cath, to nie trzeba będzie przeedytowywać.
Co do sprawy z Anną, to myślę, że to mogło by być pierwsze. Wydaje się słabszym przeciwnikiem i jest jakaś szansa, że na pogadance się skończy.
Co do Mitry to Spoon, Cath, Yusów się właściwie wypowiedzieli został Klejnot który pracował dla Richarda i Tony, którego stwórca wystąpił przeciw Mitrze.
Na pytanie Mi Raaz
Arwyn wydaje się sensowną osobą na objęcie tronu po Mitrze. Jest silna i psychicznie i fizycznie ma wsparcie jednego z szeryfów Londynu i już zaczęła rozpracowywać antygen za pomocą Brusilli.
Mielibyśmy tu wątek antygenu do przejęcia, który wydaje mi się ciekawy.
 

Ostatnio edytowane przez Rot : 02-07-2022 o 14:19.
Rot jest offline