Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2022, 10:03   #434
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cath wbiła sobie numer Sarah Chou do telefonu, a samą wizytówkę wsadziła do buta. Chciała aby była poręką w razie potrzeby. Po powrocie do mieszkania wrzuciła śmieci do kosza wzięła szybki prysznic oraz przebrała się w czyste ciuchy - nienawidziła śmierdzieć.

****
Po chwili dołączyła do towarzyszy przysłuchując się rozmowie, włączając się do niej od czasu do czasu...

Słuchając Yusufa Ventrue w milczeniu potakiwała po chwili zaś dodała
- mamy prawo żyć normalnie, nie jako niewolnicy naszego boga. Ja jestem gotowa na sporzeciwienie się Mitrze i podjęcie próby zablokowania jego planu. Myślę, że Arwyn jest z nami.

Następnie spojrzała na Navaho i Spoona
- Arwyn jest przede wszystkim stabilna. Definitywnie byłaby lepszyk księciem od Anny i nie zniewoliła by nas tak jak Mitra. Poza tym wierzę, że gdyby uważała, że jest nam winna przysługę całkiem dobrze by się nam żyło pod jej rządami. Ona jest honorowa. Dlatego uważam, że powinniśmy pomóc jej zając godne jej miejsce. Sir Uiop nadal ma to nagranie ? - zapytała.




 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 04-07-2022 o 10:11.
Wisienki jest offline