Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2022, 10:55   #73
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Zygfryd usilnie próbował sonie przypomnieć czy poza swoim imieniem kiedykolwiek posługiwała się jakimś nazwiskiem, przydomkiem czy może pseudonimem jednak nic takiego nie przychodziło mu do głowy. Nigdy nie było mu to potrzebne do niczego. Jednak tu i teraz gdy jego nowo poznani towarzysze przedstawiali się z imion i nazwisk, z pochodzenia i z przynależności zrobiło mu się jakoś tak dziwnie.

- Nazywam się Zygfryd. - Odezwał się jako ostatni po czym po chwili dodał.
- Po prostu Zygfryd. Przybyłem tu w celu dotarcia do znajdującego się w Templehofen Kolegium Magów, jednak po drodze już się dowiedziałem, że prawdopodobnie przybyłem za późno. Jednak tak czy inaczej dotarłem tu z nowo poznanymi towarzyszami. Być może znajdę chociaż jakieś szczątki wiedzy lub chociażby informacje gdzie jest najbliższe inne Kolegium.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline