Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2007, 23:47   #131
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Wolfgang wysłuchał towarzyszy. Po chwili rzekł do Celhaira
-Ufam mu bardziej niż sobie. Zapewniam was że Nikolaus bo o nim mówię jest zacnym i szlachetnym człowiekiem. Nie to co ja. – odparł z uśmiechem. Sama myśl o przyjacielu cieszyła go a możliwość zobaczenia go po raz pierwszy od wielu lat jeszcze bardziej uszczęśliwiała Wolfganga. „O ile jest nadal jest w Middenheim…”
-Dawno się nie widzieliśmy ale jest mi jak brat. Wskoczyłbym dla niego w ogień. Pisał do mnie parę lat temu gdy został przyjęty na tutejszy uniwersytet. Obiecał że oblejemy to gdy do niego przyjadę. –Wolf rozmarzył się „Będzie z parę ładnych lat od tego momentu gdy w wiosce niedaleko Aldorfu powiedział że jedzie do Nuln aby coś osiągnąć. Ciekawe czy bardzo się zmienił? Pewno wyłysiał jak to uczeni.”
-Bądź spokojny Otto. Nikolaus nie jest jednym z tych „badaczy”. Owszem interesuje się wszelkimi anomaliami ale to porządny człowiek i naprawdę tęga głowa. Można rzecz że dorastaliśmy razem i jesteśmy jak bracia. Ręczę za niego. – odparł stanowczym głosem.
-Z chęcią odwiedzę go nawet dziś ale czy z tym potworkiem czy bez niego zadecydujcie wy. – spojrzał wyczekującym wzrokiem na Chloe i Celahira
-I jeśli mielibyśmy iść lepiej najpierw wypytać matkę dziecka i dowiedzieć się trochę o niej samej. - zaproponował
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline