Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2022, 16:52   #25
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nuada Zobacz post
Skoro obce zgłasza chęć grania właścicielką wypożyczalni kaset VHS, to ja rezygnuję z mojego NPC, pana Hernandeza i już na tym etapie zmieniam, że miejscem zebrania osób chętnych pomóc w poszukiwaniach małej Molly, jest właśnie jej lokal.
Nuada, jeśli masz do tego wymazywać przygotowanego wcześniej BNa to bez problemu mogę zmienić koncept - tym bardziej, że nie wiadomo przecież kto tak naprawdę wskoczy w sesję

Możemy też jakoś faktycznie zszyć mój koncept z BNem i umieścić ich w jednej lokacji, ale do tego potrzebowałabym jakichkolwiek informacji o BNie. Jeśli Hernandez jest starszym człowiekiem to w ogóle problemu nie ma.

Daj znać.
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline