Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2022, 20:24   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

- Wezmę Żuczka, stare dobre auto! Bez tych fikuśnych alarmów czy innych dziadostw. Dużo złego można o radzieckich cholerach powiedzieć ale jak już robili coś to na pokolenia nie te pierdololo planned absolesence, nakurwianie późnego kapitalizmu- Ględził pod nosem sobie a muzom otwierając maskę i grzebiąc po kablach żeby uruchomić silnik.

- Może nawet znajdziemy jakąś apteczkę pierwszej pomocy to byśmy naszego Proroka odkazili i zabandażowali ranę z jakąś watką jałową bo nie chciałbym żebyś się przekręcił... Co by nie mówić to dzięki twojej interwencji znaleźli mi w dupie tego guza podczas kolonoskopii czy jak jej tam zanim zrakowaciało a ja swoje długi spłacam - Dodał postanowiwszy wynaleźć dla ex prokuratora pomoc.

- Czekajcie w sumie to zamienię tablice rejestracyjne tych samochodów to nas radary wolniej złapią Królowo masz jakiegoś markera, korektor albo tuż do rzęs ? Coś żeby zmienić ze dwie literki na rejestracji coby komputery dostały cholery! Kurwa normalnie McGiver ze mnie hehehe - Rzucił zamieniając tabliczki na autach.

- Tumk dobrze myślisz chłopaku trzeba znaleźć coś na tyle daleko żeby nie było wścibskich sąsiadów ale na tyle blisko cywilizacji coby były udogodnienia wszystkie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-07-2022 o 20:30.
Brilchan jest offline