Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2022, 22:00   #163
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Widząc rozpacz Młodego Edwarda Samuel na migi poprosił Stanisława o zgodę żeby wtrącić się do dyskusji gdy je otrzymał podszedł do starszego z Elricków i przytulił biedaka, poklepał go w ramię i zaczął tłumaczyć niemal ojcowskim tonem:

- Chłopcze niejedną ciąże prowadziłem, nie jeden związek ratowałem a zanim zacząłem praktykę widziałem co moja genialna matula w podobnych sytuacjach robiła... Powiem ci to czego nie powinno się mówić kobiecie w ciąży bo cię zamordują ale prawda jest taka że kobiety obie hormonalne i trzeba wtedy przepraszać i się ze wszystkim zgadzać i pocieszać. Tworzenie nowego życia jest wymagającym procesem Matka Natura niestety tak to już obmyśliła że czasami kobiety robią się zazdrosne bo czują się zagrożone i nieświadomie chcą zapewnić bezpieczeństwo sobie i potomstwu... Nie zrozum mnie źle nie jestem jakimś mizoginem który twierdzi że kobiety są nielogicznymi stworzeniami bo mają okres! Każdy kretyn który tak twierdzi powinien dostać po łbie! Aleee ciąża szczególnie pierwsze trymestry to inna sprawa w każdej mądrości ludowej jest ziarno prawdy i kobiety w ciąży rzeczywiście potrafią być nieprzewidywalne stąd mówi się o stanie błogosławionym! - Wyjaśnił dumny że zabrzmiał niczym wujek który za dużo popił i uczy młodzież życia.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-07-2022 o 22:07.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem