Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 09:43   #165
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wieczorek

- Ja rozumiem was Panie Edwardzie, kiedyś leczyłem pismaka który pisał wierszówki dla wieczornej prasy rynsztokowej potrafił zrobić z igły widły i każdą wypowiedź przekręcić albo obudować komentarzami w ten sposób żeby wyszło pod jego z góry założoną tezę! My jako alchemicy z wykształcenia jesteśmy istotami logiki ale wasz brat ma racje! W sytuacji w której się znaleźliście nie ma miejsca na logikę gdyż jest to kwestia emocji! Nie warto się bronić przysięgnijcie na groby rodziców że jej nigdy nie zdradziliście ale powiedzcie również że waszą jest winą że daliście się nabrać dziennikarzynom i przyjmijcie wszelkie kary! Powiedzcie jej że zrobicie wszystko aby wam wybaczyła! Ja wiem i ty wiesz że jesteście niewinni ale w tej sytuacji wszelkie próby obrony powodują jedynie że głębiej się wkopujecie- Doradził udając podniesiony pijacki głos.

Hotel

Samuel uśmiechnął się szeroko złożył ręce jak do modlitwy i zaczął przemawiać udając przesadzony rasistowski akcent Xingijczyka ze skeczów kabaretowych - Błogosławioną niech będzie łaska przodków gdyż tego pięknego dnia pozwolili moim niegodnym oczom spoglądać na przewspaniałą postać a mym stopom unoszącym się z uniesienia stąpać po tej samej skórze Matki Ziemi co przewspaniały Książe i wszechwładca miecza - Rzekł z głębokim ukłonem czołem niemal dotykając ziemi co pozwoliło ukryć szeroki uśmiech który wypełzł mu na twarz.

Z tym, szalonym idiotą ta podróż właśnie stała się dużo ciekawsza i zabawniejsza!
 
Brilchan jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem