Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2022, 11:28   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dziękuję za pomoc Roxy, jak facet zna się na kosmetykach to niezdrowo, chyba że kocha inaczej, albo ma takie hobby, znasz mnie ja nie z tych choć nie mam nic przeciwko jak kto woli swoich czy lubi się przebierać w babskie ciuchy żeby mieć Sex appeal jak "urodziwa, krajowego wyrobu Mae West", Panie świeć nad duszą Edka Bodo, to mi nic do tego ale zawsze sprowadzałem wszystko pod listę którą mi dawałaś - Plótł z uśmiechem jednocześnie pracując.

W parę chwil tablice rejestracyjne zamieniły się miejscami odkręcone i przykręcone za pomocą więziennej produkcji nożyka odpowiednich rozmiarów Wiśnia urwał antenę radiową z innego samochodu. Odpowiednio ją odgiął aby tak skonstruowaną pętelkę przez szczelinę w okienku i już po chwili samochód stał otworem!
Następnie wystarczyło odpowiednio wymacać mechanizm aby poszła iskra i uruchomiła Żuka mimo braku klucza jako stary taksiarz mógłby obsługiwać takie silniki przez sen.

Zanim ruszyli rozejrzał się jeszcze szybko żeby sprawdzić czy w Żuku lub jakimś innym z samochodów są:

1. Apteczka.
2. Jakaś skrzynka z narzędziami(broń improwizowana zawsze na się przyda).
3. Gaśnica (patrz wyżej)
4. Zapasowe koła (bo głupio byłoby jakby wpadli przez złapanie gumy po drodze)
5. Sprawdzi poziom benzyny w razie czego można wyciąć kawałek szlaucha z innego auta i odessać nieco wachy.

Nie będzie szukał jakoś staranie bo nie miał ku temu zbyt dużo czasu ale miał nadzieje że jego legendarny fart znów mu dopisze.

Gdzie dalej iść

- Wiecie co ? Tak mi się przypomniało że niedaleko mieszka mój stary kumpel Zenek Czwórnóg BARDZO ważne CZWÓRNÓG NIE Czworonóg facet z Podlasia, Krawiec i poeta znamy się jeszcze z za dzieciaka jak przyjechał do stolicy z rodzicami to go wybroniłem na podwórku jak się przyfasolili o wschodni akcent... Spryciarz dorobił się szyjąc dla dygnitarzy Alternatywy żeby na spotkanie z Cesarzem Japonii baby nie ubierały się w kiecki z napisami sexy love me a faceci nie wyglądali jak stróż odstawiony na Boże Ciało. Nie raz pomagał mi przemycać jakieś cacka razem z balami materiału jest też szpiegiem dla Państwa Podziemnego bo sporo rzeczy można wyciągnąć z ludzi jak się bierze miarę i odpowiednio zagada... Ma tu dacze którą pobudował dla wnuków ale dzieciaki niezainteresowane więc podnajmuje Wietlamcom, Ukraincom, Białoruskim i innym drobnym chłoporobotnikom wiem że ma telefon i internet z jakąś cebulą ruterem, Thorem czy innym młodkiem co mu wnuk zainstalował coby gołe kobitki mógł oglądać mimo tych Firewalli co Alternatywiaki poinstalowali telefon też będzie mieć!

Wiśnia czuł się jak król świata! Rozwiązywał problemy do tego wyglądał jak luksusowy menel z marynarką w kratę z łatami na łokciach, szarych spodniach w kratę oraz czarnych skórzanych butach:




http//meskie-spodnie.pl/media/products/fb6aa26559cbaa619dcee4b53bcdc164/images/thumbnail/large_Szare-spodnie-meskie-w-kant-4-.jpg?lm=1643452198



[IMG]http//egarnitur.pl/czarne-buty-meskie-nero-euro-336-01-NERO-EURO#galleryName=productGallery,imageNumber=1[/IMG]



 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-07-2022 o 15:00.
Brilchan jest offline