Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2007, 08:50   #2
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Badacze z CKMami Jeszcze sie nie spotkalem.
Przeciez to MG akceptuje lub nie postaci.
Wystarczy pierwsze dwie godziny kazac im biegac po wysublimowanych przyjeciach, bibliotekach, uniwersystetach, pogadac NPCami na poziomie i IMO kazdy lapie klimat.

Zew Cthulu - rzeczywiscie noc jest tu najodpowiedniejsza, bo tworzy klimat w umyslach graczy. Muzyka - spotkalem sie wiele razy, sam probowalem, ale mnie na przyklad rozprasza dobieranie muzyki i sam nie stosuje.

W ZC mi niemal nie zdarzalo sie prowadzic walki. Zupelnie inna koncepcja horroru. Za kazdym razem gdy walka sie zdarzala (z horrorem, nie z ludzmi), klimat sie gdzies gubil. Chyba ze cos naprawde malego, pojedynczego, a walka to raczej obrona i ucieczka.

W ZC czesto wplatalismy kryminaly lub zagadkowe zdarzenia, nie majace nic wspolnego z Cthulu. To jak w Alienie, nie mozna co sesja pokazywac Obcych, bo nie beda robic wrazenia.

U jednego z mstrzow uwielbialem jego zamilowanie do wymyslania zagadek logicznych. W kazdej sesji znalazl jakis sensowny pwood by ja wprowadzic. To bylo bardzo mile dla graczy, o ile ich nie namnozyl. Sam niestety nie posiadlem takiej umiejetnosci.
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem