Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2022, 14:56   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
@Zell Może warto założyć wątek dyskusyjny w dziale WOD ? Chętnie bym na ten temat podyskutował ale nie chce robić offtopa tutaj.

W sumie można wydobyć ten wątek z torporu http://lastinn.info/swiat-mroku/1803...wampira-5.html (Piąte edycja starego wampira :))

Mój @ na rant

Zgadzam się z tobą co do zdjęć ze stocka że są straszne, co do skrzywdzenia taumaturgii moim zdaniem była zbyt potężna potrzebny był nerf. Generalnie w piątej chodzi o to że wampiry nie są już apex predator jak były w poprzedniej wersji systemu. Jest większe skupienie na zagrożeniu i trudności w przetrwaniu co moim zdaniem jest fascynujące.




@ Mi Raaz tak właśnie brzmią te terminy po polsku mam fizyczną wersje podręcznika Camarili który wygrałem w konkursie polskich stremerów RPGowych (jestem dumny sorki jeżeli wychodzi na przechwałki czuje się dumny z tego)

Moje probierze będą ruchome w tym sensie że jeden to będzie była żona i synowa którym będzie przesyłał kasę twierdząc że przed śmiercią założył fundusz, drugim byłby guhol Jyhad który by ruszył w podróż z nim a 3 gołębię które weźmie ze sobą.
 
Brilchan jest offline