Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2022, 20:04   #137
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Allcax swoim zwyczajem nie odzywał się. Ale uważnie obserwował i słuchał. Powrót Rot z jednej strony go ucieszył, ale z drugiej zaskoczył. Nie był do końca pewny czego może się spodziewać po pani kapitan, a teraz wydawało mu się, że rozumie ją jeszcze mniej. Była bardzo trudna do odczytania.

Weszli na pokład i spróbowali połączyć się z Khalido, ale Rot szybko przerwała próbę komunikacji, gdy się okazało, że ktoś ich namierza. Na pierwszy rzut oka wydawało się to rozważnym działaniem. Po co zdradzać swoją pozycję? Z drugiej jednak strony nie pasowało zbytnio do rudowłosej, która dotąd działała raczej lekkomyślnie. Czemu nie pozwoliła Lynie zlokalizować wstrętnego "podsłuchiwacza"? Czyżby już wiedziała kim on jest? A może był jakiś powód, dla którego nie chciała kontaktować się z ich zleceniodawcą?

- Czegoś nam nie mówisz, prawda? - spytał otwarcie.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline