Wątek: Gamma Fri Delta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2007, 14:28   #70
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Grant uśmiechnął sie uprzejmie przy czym jego prawa ręka błyskawicznym płynnym ruchem powędrowała do kabury na biodrze. Żołnierze oddziałów specjalnych są zazwyczaj nieźle pieprznięci i takie rzeczy jak pojedynki w stylu westernowych rewolwerowców przy pomocy nabitej broni nie należą wśród nich do rzadkich zabaw. Grant wielokrotnie brał udział w takich zabawach i wyjęcie pistoletu i przyłożenie go do czoła cyborga nie stanowiło dla niego problemu. Wyszczerzył zęby widząc głupia minę zadrutowańca.

-Diler masz chęć na smażona konserwę?

Rzucił do kumpla nie odrywając wzroku od przeciwnika.

-Dalej masz ochotę się rzucać? Jestem deczko zmęczony i wkurwiony tylko mi uprzyjemnisz dzień, no dalej daj mi powód do strzału.

Wycedził przez zęby do cyborga.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline