Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2022, 20:37   #281
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ja akurat jestem fanką doc'o podobnych komunikatorów, bo usprawniają komunikację in game i dają większe możliwości uczestniczenia w akcji. Ale w pełni rozumiem różnice preferencji.

No i właśnie jak napisał Aro Przy dungeon crawlu i dialogach tak jest dużo wygodniej. Przy tygodniowym postowaniu co komnatę nawet jakbyśmy mieli b. dużego autopilota i mocno skrępowane ręce, to i tak pewnie z ponad miesiąc byśmy robili to co udało się ogarnąć przez ostatni tydzień. No i na docu zawsze można się dopisać, ja tam reaguje nawet na wstawki w starszym tekście (jak widzę potrzebę ). Polecam sobie zainstalować apkę na smartfona, jak ktoś nie ma. Wystarczy w wolnej chwili zerknąć na 5 minut i tyle. Czasowo raczej nie wychodzi to więcej, niż przy tradycyjnym graniu. Nawet jest rozbite na mniejsze, wygodniejsze czasowo porcje.
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline