Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2022, 06:49   #283
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Fajnie że Wug miał okazje się wykazać i podgrywać nawet jak mu się nie udało tak wypadło kostkami Gobelinowi się też nie udało ale sytuacja była ciekawa. Strasznie mocno sesja skręciła w kierunku google docks to tak już będzie na stałe ? Dostosuje się ale nie bardzo lubię to narzędzie.
Cytat:
Ja mam złe doświadczenia z dockiem że zwalnia sesje zawsze był problem kto obrabia tekst i go wrzuca przez co sesja szła do archiwum do tego zapominam o docku ale tutaj nie muszę obrabiać tekstu i wrzucać na forum więc to jest + lubię zarówno swoją postać jak i wasze oraz styl prowadzenia MG więc się dostosuje choć jak sesje są mocno Gdockowe to zwykle się do nich nie zgłaszam.
Sesja skręciła w doca, ponieważ większość najnowszej fabuły to potyczki, a tak, jak ustaliliśmy w rekrutacji, potyczki będą właśnie na nim. Kiedy walki się skończą, wracamy na forum.

Też nie jestem do końca zadowolony z tego, że gramy głównie na docu ostatnio, ale nie przemyślałem jeszcze, jaki byłby inny sensowny sposób rozwiązania walk – doc jest nieco bardziej płynny i wymiana nie jest tak rozgraniczona, jak na forum i do tej pory sprawdzał się do rozgrywania potyczek. Być może w niedalekiej przyszłości moglibyśmy walki przenieść tylko na forum i mieć na nie prostu krótszy termin? Taka luźna myśl. Mam wrażenie, że forum raczej preferuje wolniejszy styl pisania.

Bril, myślałem, że jesteś jeszcze niedostępny, więc dlatego nie czekałem na docu. Skoro odpisujesz tutaj, poczekam następnym razem z Twoją deklarką na doca
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest teraz online