Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2022, 07:41   #284
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pododawałem troszkę od siebie komentarzy do poprzednich scenek. Gobelin chciałby zataszczyć zwłoki martwego Warga przy którym bawiły się szczeniaki żeby zrobić z niego siodło jeżeli stado go zostawiło z chęcią. Właściwie przyszło mi do głowy pytanie czy można wtrącać deklaracje ? Bo nie chce rozwalać flow i opisów MG ale tak pędzimy teraz tym dockiem że ciężko jest zareagować na opisy przestrzeni a np. pędrakami z chęcią by Gobelin nakarmił Reksia i siebie.

Teraz od 3 rundy mogę też dawać deklaracje w walce tz nie będę na docku 24 godziny z przerwą na WC ale będę raz dziennie co najmniej zaglądać dodam też jakieś fluff bardowski do ruchów z dwóch poprzednich rund tylko będę musiał jeszcze raz zerknąć na SRD bo to dla mnie nowe ale chce się nauczyć
 
Brilchan jest offline