Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2022, 14:32   #31
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Dominację możesz wziąć z Drapieżnika. Nie musisz Tam brać klanowych dyscyplin, a jeżeli chodzi o 1 poziom to najprostszy sposób. Predator Type Cleaver i Scen Queen mają Dominację do wyboru.
Dla mnie, tojeszcze gorsze rozwiązanie, bo pozbawiam się wtedy 3 kropek w mojej głównej dyscyplinie klanowej, którą zamierzam dać na start właśnie 3 kropki i tam dodać kropkę z drapieżnictwa. Gdybym wziął Dominacje z drapieżnictwa, to musiałbym wtedy uzbierać już nie 7 punktów, a 15, a to zajęłoby jeszcze więcej czasu. Zwłaszcza, że podręcznik zaleca by nie rozdawać dużo XP. Z drugiej strony skoro gramy jako świeżaki, to przypuszczam, że dostaniemy trochę więcej punktów niż gdybyśmy grali nowicjuszami czy pokoleniem anicille.
 

Ostatnio edytowane przez Shartan : 14-07-2022 o 14:36.
Shartan jest offline