Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 05:44   #36
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
A co w przypadku jeśli oficjalnie nie stwierdzono odejścia z tego świata, czy w takim wypadku moja postać mogłaby się posługiwać własnymi dokumentami itd.?
- Ok 10-15 l to na tyle krótko, że dorosła osoba nadal może symulować poprzednie życie i używać oryginalnej tożsamości.


Cytat:
O, też wstępnie myślę o Gangrelku i to takim światopoglądowo w opozycji do ekoświrki co rządzi klanem w tym mieście Jak mi się coś bardziej wykluje to odezwę się na PW, bo postacie z jednego klanu w sumie mogłyby się znać, miasto jest małe
- No to zapraszam serdecznie



Cytat:
Dobre pytanie co do tych innych klanów, jak czytam podręczniki to takie Gangrele oficjalnie w 5ed są częścią ruchu anarchistów, nie należą już do Camarilli, ale że wampir to nie wilkołak i dużo bardziej indywidualnie podejmuje decyzje to część z nich została wierna swoim lokalnym sojuszom (dużo rzadziej Camarilli, większość jest albo niezależna/Autarkis albo częścią anarchistów). Na jakimś wyższym poziomie pewnie jednak to wpływa na wpływy i politykę.Zwierzaków jednak nikt nie zatrzymywał, przez lata byli żołnierzami Camarilli i nikt na domiar złego nie chciał mieć dodatkowo wojny z klanem wojowników.
Podobnie Brujah, choć Ci się bardziej mieszali w politykę, więc pewnie jednostki co zostały z Camarillą są uznawane za zdrajców i antitribu(?)
Dla odmiany Banu Haqim (Assamite) są teraz częścią Camy, sporo zmian
ale jak gadam głupoty to mnie poprawcie, nie jestem ekspertem w WoD
- No mniej więcej jak mówisz. Ino moje zdanie jest takie, że skoro w podręczniku głównym do wampirów i w podręczniku Camarili o Camarilli wypisano te 7 klanów jako należące do Camarilli to te 7 klanów jest z Camarilli + Pariasi i Cienkokrwiści. Nawet jeśli w poprzednich edycjach było inaczej. Nie ma co cudować i wzdychać do pozostałych klanów - w tej sesji nie są one grywalne a, że ja ich nie znam to raczej ich nie będzie.

- Co do Brujah i Gangreli to tak, odeszło ich do Anarchistów na tyle dużo, że ci co zostali w Camarilli są uważani za wyrzutków i zdrajców przez większość klanów. Ale z tego co zostało w Camarilli jest na tyle dużo by zostawić w paryskiej koterii jakiś ślad, mieć swojego primogena w radzie no albo powolić wykreować BG jeśli ktoś by się widział w takim klanie.



Cytat:
Hm, to mam pytanie: czy na podobnej zasadzie co Gangrele w miastach Camy mógłby się znaleźć (o ile MG się zgodzi) w mieście dowolny klanowiec z klanu spoza Camarilli? Społecznie pewnie z braku rozpoznawalności klanu w mieście uważany by był za pariasa.
- Jest do dyspozycji te 9 klanów Camarilli i na nich trzeba oprzeć swoje KP.



Cytat:
Nie grałam, nie wiem, nie znam się. Ogarniam podręcznik i podeślę coś a Ty Pipboy79 zobaczysz czy się do czegoś nadaje oprócz bycia podpałką do grilla
- No zapraszam serdecznie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline