Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 13:19   #187
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie dolał sobie wrzątku z czajnika dosypał cukru zamieszał napił i uśmiechnął się zadowolony z ilości cukru - Ja tam nie wiem dopiero pięć lat jestem w Ameryce Proszę Pani nigdy nie chodziłem do publicznej szkoły... Większość kultury Amerykańskiej kojarzę z seriali ale sądząc po tym, że Tato właśnie dał mi szlaban na telewizor to nie jest dobre źródło informacji?- Powiedział spokojnym tonem w przeciwieństwie do paniki Pani Murphy.

Znów upił łyk herbaty - Mam wrażenie że boi się patologii bo ludzie mogli tak mówić o niecodziennej sytuacji rodzinnej Pani i Deana więc próbuj Pani swoją potępić patologie publicznie a Diana być może próbuje być z niej dumny i przez to obraca to w żart? Albo oznajmiasz że jesteś dziwny jako podświadoma technika retoryczna? Wtedy nikt jej nie może skrytykować bo sama to zrobiła ? Norma jest iluzją będącą ciągle fluktuującym kontraktem społecznym. Może lepiej zaakceptować że Diana sobą ma swoje pasje, hobby i zainteresowania i ma do nich prawo i to jest OK akceptuje cię nawet jeżeli nie podzielam twoich fascynacji to je szanuje bo sam też jestem dziwny niektórzy by powiedzieli że patologiczny - Dopił herbatę. Starał się nieporadnie wesprzeć koleżankę ale że nie wiedział w czym problem, to wyszło kiepsko i nieco się plątał w zeznaniach.

- Przynajmniej tak mi się wydaje... Naprawdę pyszna herbata! Mogę jeszcze troszkę wrzątku I cukru ?- Spytał.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 15-07-2022 o 19:01.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem