Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 14:47   #440
Zaalaos
 
Zaalaos's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputacjęZaalaos ma wspaniałą reputację
Sędzia wysłuchał słów Spoona i Qwertego, po czym westchnął delikatnie. Uniósł dłoń by zatrzymać wychodzącego Malkava.

- Tak, De Worde mówił prawdę. Nasze wspomnienia i myśli nie są nasze. Nie do końca. Imiona, ciała i klany których częścią się czujemy są zgodne. Chyba. Ale cała reszta? Kłamstwa. - Yusuf uniósł się płynnie z medytacyjnej pozy w której był cały ten czas do lekkiego oparcia o ścianę. - Jestem pełen miłości do Mitry. Kocham go całym swym jestestwem. Równocześnie wiem to co wiedział De Worde. Wiem że nas zniszczył, nasze jaźnie. Czuję jak głęboko go nienawidził i teraz i ja go nienawidzę. - niewidzące oczy Yusufa pobiegły po otoczeniu.

- Mam zamiar zniszczyć jego kult i jego kochanka, tylko po to by mieć pewność że nikt, nigdy go nie wskrzesi. Dziękuję za twoją wizję Qwerty. Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy. W... lepszych czasach.
 
Zaalaos jest offline