Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 19:40   #288
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Szczerze to zupełnie się gubię w tym docku i walce ostatnio jak patrzyłem była runda druga walki z tymi trupami teraz jest już czwarta runda a ja blokuje kolejkę i mam ścianę tekstu przez którą ciężko mi się przebić bo pół dnia przespałem przez zmiany w pogodzie i ogólnie trudno się skupić :/

Mam wrażenie że odstaje i robię problem a chcę grać w tej sesji bo podobają mi się zarówno postaci reszty graczy moja postać i styl prowadzenia sesji. Chciałbym się nauczyć mechaniki ale nie nadążam z tempem wiec dobrze że Gobleiin ma jakieś tam NPCowane akcje bo nie chce blokować kolejki ale mam wrażenie że przez to jestem złym graczem i głupio mi że jakoś nie ubarwię opisu bo jak dla mnie granie bardem to właśnie takie ubarwianie opisów akcji że wrzuca się jakieś wierszyki, piosenki przemyślenia o sztuce itp.

Choć mam wrażenie że bardziej mnie obchodzi dopisanie że goblin karmi siebie i swojego pupila przerośniętego szczura pająkami i robakami z opisu w stylu Timona i Pumby* niż aspekt Dungeon Crawl :P

*https://www.youtube.com/watch?v=HqREvb2VTjw
 
Brilchan jest offline