Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 20:54   #31
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
Moja KP jak najbardziej może być jawna dla wszystkich. Co do nazwy grupy, to podoba mi się pomysł GreKa, ONI.
Komórkę powiedzmy, że Bozansky ma służbową. Taką cegłę większą od starej motoroli, ale jednak.

Jego stanowisko jest raczej niskie, więc nie wiadomo czego mu nie dali, a komórka służbowa jest raczej po to żeby go wezwać do roboty jakby akurat burmistrz zarządził jakąś akcję.
Z internetem się na przyszłość powstrzymam. Troszkę źle zrozumiałem realia.

Post poprawiony: zamiast sieci jest codzienna gazeta, zamiast programów szachowych - esemes od kumpla z podpowiedzią.

I jeszcze takie małe uwagi: Aksel w końcu ma na nazwisko Bragi? Bo to chyba miał być jego Mythoi. No i przydałoby się żeby każdy kto już coś napisał, włącznie z MG , wrzucił avatara. To robi klimat...

Ps. No i dzięki za uwzględnienie moich uwago co do charakteru miasta
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Pliman : 15-07-2022 o 21:15.
Pliman jest offline