Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 22:00   #32
Nuada
 
Nuada's Avatar
 
Reputacja: 1 Nuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputacjęNuada ma wspaniałą reputację
Pliman dobre pomysły i konstruktywna krytyka zawsze w cenie

Nasze realia są dość płynne i myślę, że to wyjdzie i wykrystalizuje się w trakcie gry. Nie ma sztywny reguł, że to może przejść, a to nie. Pływamy w pewnym klimacie i myślę, że z każdym kolejnym postem sesyjnym będziemy się docierać i kształtować nasze miasto. Ja mam pewną wizję całości, ale nie jest ona sztywna i narzucona z góry niczym dyrektywy UE. Także luz.

Czuję dobry vibe i myślę, że się dogadamy i stworzymy razem fajną opowieść.

____
Tak sobie myślę, że to powinna być przewodnia nuta naszej sesji.
https://www.youtube.com/watch?v=bu3rsha1ZtI

___
P.S.
A tak przy okazji jestem ciekaw, jak kierownik Bozansky zapatruję się na zmiany w ratuszu. Oczywiście to wyjdzie pewnie w trakcie gry, ale fajnie, żebyś sobie już teraz pokombinował, czy twoja postać dostała awans za starej władzy, czy jest już z nowego nadania. Jak postrzega nowego burmistrza i jego dość osobliwe przyjaźnie. W końcu, jako urzędnik osadzony w magistracie na pewno wie więcej niż przeciętny Kowalski.
 

Ostatnio edytowane przez Nuada : 15-07-2022 o 22:06.
Nuada jest offline