Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2022, 23:52   #166
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Wieczorek Integracyjny
- Mistrzyni Winry zaleca, żeby do każdego klienta podchodzić indywidualnie. I mówiła, że niektórym można przywalić, a skoro przez lata Mistrzyni jakoś pana Edwarda ogarniała, to… może ja za słabo bije? - Stefan uśmiechnął się pseudo- miło, ale bardzo szeroko- Skoro nadal nie dociera, że najwięcej Waszych problemów rozwiązałoby trochę skruchy, a przede wszystkim PRZEPROSINY - dał mu jeszcze raz w czerep - Na serio czy dla Alchemików przeproszenie kogoś to podpisanie wyroku śmierci? Zwłaszcza, że się dowiaduje, że chlapnąłeś jeszcze prasie coś durnego. I czemu uważa pan Elric, że jej za to nie było przykro? To twarda babka oczywiście, że próbowała po czymś takim… być twarda.

Ale jak długo trzeba być twardym? I ile wytrzyma materiał na ciosy? Zwłaszcza pozbawiony wsparcia.
Dlatego póki nie przeprosisz Mistrzyni moje jedyne porady to cios po łbie.
-skrzyżował ramiona dla dodatkowego efektu.
- A co ja mam powiedzieć… - Stanisław kręcił palcem po blacie - Nie wiem jak stoi moja relacja z Sao… Dużo dla mnie zrobiła przez ostatnie miesiące, ale tak w po za tym…No nie wiem czy jej nie krzywdzę…Ale nie wiem w którą stronę bardziej… Bo dokąd zmierzamy…. Czego się spodziewa? I żebym nie obrzydził jej facetów.
-Twój celibat to teraz to plus 6 miesięcy i te 2….
-Stefan…
-Żyjecie tylko bez seksu czy bez całowania?
-Co jak jej obrzydzę facetów… Moja ręka nadal jest niestabilna… A co jak dotknę czego nie trzeba…To nie jest żywa ręka.
-A próbowałeś z wazeliną? Samuel? Panie Elric? Panie Edwardzie, macie niebywałą okazję się wykazać. Jako element z protezami i z żoną.
oświadczył po czym podszedł do brata. Parę razy go poklepał po ramieniu zanim spytał: - A próbowałeś o tym z nią porozmawiać?
-Stefan, kobiety mają inne potrzeby... Są bardziej wstydliwe.
-Po romansach Nory mam inne zdanie. No może zależy od sytuacji i kobiety. I partnera, ale... Też to lubią.


Sprawa z Akio
- No dobra panie Akio, skoro wam się to nie podoba to nic nie zrobię… Skoro pan nie che. -przyznał Stefan chociaż dało się słyszeć u niego pewne rozczarowanie. Miał przegapić nie tylko darmowe jedzenie na wynos, ale i okazję do zrobienia czegoś na pograniczu prawa? Może to faktycznie nie w porządku wobec Akio? Facet i tak robi teraz za wielki pojemnik, może mu przykro? A może facet jest jakimś mdlącym świętoszkiem praworządności?

Bedzie musiał to wypadać.

- Stefan, kopsnął byś się po Buckyego?
-Hę? Wintersoldiera
-To ty dopierasz imiona…
-Ale na co ci w tym klimacie proteza antyśniegowa?
-No to tę z kuszą
-W sensie Van Hellsing? Nie do końca jest zrobiona.
-No, ale kuszę możesz zamontować mi do tej?
-Jeśli mistrzyni pomoże, to może? Ale musiałbym ją rozmontować.
-No to leć po nią.
-No dobrze.
- ruszył bez większych wątpliwości.
- Panie Akio , ja wiem Stefan może bywa obcesowy i niedelikatny, ale to dobry dzieciak. Jest trochę jak te jego buciory- nieeleganckie, ciężkie, ale jak stopa w nich kopnie to nic jej nie będzie. Zrozumiał pan? Dobry dzieciak, nawet bardzo jak jest się po właściwej stronie. Nawet bystry, ale ma też tyle lat ile ma. - Stanisław podjął się roli adwokata nieokrzesanego braciszka. - I jest bystry, jak na swój wiek. Nawet bardzo- popatrzył się dłużej na Leslie.

Hotel
- Stasiek widzisz to co ja?
-Ta… Suszymy ząbki… O Julian! Nie wiedzieliśmy się od kiedy cię deportowali. -
Stanisław starał się wyglądać przyjaźnie, a przy tym zachować dystans względem szalonego księciunia.
- Wypuścili księcia już z więzienia? A Mort i Morris? - Stefan lekko się skłonił "po lokajsku" z ręką na piersi. Z tym bałwanem trudno było inaczej gadać.

Młodociany mechanik nawet nie krył się z tym, że wywraca oczami. Kijowa imprezka bogaczy zapowiadała się coraz bardziej kijowo.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 16-07-2022 o 10:44.
Guren jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem