Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2022, 09:22   #293
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Bril to dobry gracz i jedna z fajniejszych osóbek na forum A Gobelin to całkiem fajna postać Osobiście nie uważam, że ominięcie paru kolejek lochotłuku to jakieś wypadnięcie z obiegu. Zresztą, prawie nie ma możliwości, by grając w tempie forumowym nie mieć zupełnie żadnych obecności. Jak dla mnie to wciąż może dorzucić do starego tekstu opisy, tylko niech da znać kiedy

Co do łupów to ja bym widziała podział tak:
Jad Czarnej Kobry: Valenae
Różdżka Leczenia (czar 1-ego poziomu): może Gobelin, żeby mógł używać w walce?
Kusza alchemiczna: może Lavena? Przynajmniej mogłaby użyć tych wszystkich bomb :v
Wgl Santo: sulfur bomb jest acid (zatem bije energy dmg), czyli niby można go użyć z tą bronią, wtedy nadal zadaje +1d6 damage? (bo sama z siebie bazowo ma 1d4 ). IMHO tak, ale Ty decydujesz.
I czy w poderku naprawdę ten item jest jako loot w tej komnacie? Bo jak tak, to całkiem śmieszny zbieg okoliczności :v
Bandolier: Dla kogoś z prof w Medicine (Val albo Joresk). Nawet bez battle medic'a przyda się dla ekonomii akcji podczas Stabilize.
Szpon Sowodźwiedzia: Ktoś melee, ostatnio chyba Wug brał item(?) więc teraz byłaby Kat albo Joresk
Świecidełka warte 20 gp.: Nie powiem kto by chciał wszystkie

Co do terminu, to ja ofkors nie chcę dłuższego
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 16-07-2022 o 09:27.
Alex Tyler jest offline