Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2022, 11:34   #296
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Wg definicji jest to 1d6
Tak w sumie byłoby RAW, zresztą alchemist's fire bije 1d8, więc tu też dochodzi zmiana wymiaru kostki dodatkowych obrażeń (tym razem na niekorzyść).

Najbardziej boli utrata efektów specjalnych, bo głównie dla nich brałam te konkretne bomby :v Ale podobno w życiu nie można mieć wszystkiego

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Siłą rzeczy więc zmieniam niektóre detale (ale tylko detale) tak, żeby przygoda miała sens dla sześciu ludzi na forum i niektóre z nich tyczą się ekwipunku.
Właśnie coś mi nie pasowało, bo itemek był specyficznym wynalazkiem konkretnej postaci z Fall of Plaguestone (które notabene prowadziłam tutaj na foro) więc raczej nie dodano by go do Age of Ashes

I w zasadzie to przy prowadzeniu gotowca przynajmniej czasami wypada zmienić nieco loot, by pasował do potrzeb drużyny. Zwłaszcza gdy mowa o rzadkich przedmiotach które, chociaż drogie do sprzedania, to złotem z handlu nie zastąpią adekwatnego itemka dostosowanego do postaci. Co może wpłynąć na performance ekipy. A niektóre przygody przy balansie wyzwań zakładają, że drużyna jest wyekwipowana.

Podoba mi się też, że zmieniasz tylko detale, bo w ten sposób łatwiej będzie mi ocenić ten konkretny Adventure Path

Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Zawsze możemy zrobić retcon, jeśli kusza się nie podoba
Nie no, ostatecznie może być
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 16-07-2022 o 11:37.
Alex Tyler jest offline