Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2022, 12:59   #35
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Mam chwilę wolnego, więc tak na szybko względem ekipy:

Jaki jest wasz wspólny cel?
Poszłabym w to o czym wspomniał Deszatie: nie chcemy, żeby dzielnica utraciła swojego ducha/swoją duszę.
Jest to na tyle ogólne, że każda z postaci będzie się mogła pod tym podpisać. Dla Henry’ego to może być panujący porządek i rutyna. Dla Zuri artystyczna wolność. Dla Ayo poczucie wspólnoty. Dla Aksela rytm, w którym toczy się życie. A dla Dave’a bezpieczna ilość chaosu i bezprawia czy cokolwiek innego

Kto lub co was połaczyło?
Molly byłaby dobrym punktem startu większej bliskości i współpracy całej grupy.

Dlaczego wspólpracujemy i co każdy z członków ekipy wnosi do wspólnej sprawy?
Bo razem mogą więcej - prosta zasada synergii
Chyba, że chcemy iść tutaj w racjonalne konkrety i fakty.

Gdzie mamy bazę?
Może to być wypożyczalnia Ayo. Antykwariat Aksela jest nawet lepszy, bo zapewnia większą prywatność i spokój. Może być też miejsce poza normalnym funkcjonowaniem: jakieś pomieszczenie w opuszczonym budynku, które zagarnęli dla siebie. Albo jakieś pomieszczenie na zapleczu biblioteki.

Jakie zasoby mamy do dyspozycji?
Od strony Ayo wypożyczalnia, mnóstwo przyjaciół, czyli dodatkowych rąk, które mogą pomóc z jakimiś łatwymi, bezpiecznymi rzeczami. Nie powiem "pieniądze", bo kasa się Ayo nie trzyma

Słabość?
Brak jednomyślności. To co jednocześnie może być siłą grupy, pewnie - patrząc po tagach - będzie jej słabością.

Samą nazwę grupy zostawiłabym na koniec. Jak będziemy mieli tagi.
I tutaj pytanie to MG. Nuada - jak jest z tagami? Drużyna ma tyle tagów, ilu członków? Każdy wybiera sobie pytanie, odpowiada na nie i dorzuca swojego taga? Czy każdy odpowiada na wszystkie i z tej puli coś wybieramy?

Posta skrobię powoli, ale raczej dziś go nie sfiniszuję. Wolna sobota ma swoje prawa

Strasznie zaskoczyły mnie czarno-białe awki. Nie wiem czemu spodziewałam się, że zostaniemy przy kolorowych, które są bardziej wyraziste

Cytat:
Nie musicie się ze sobą we wszystkim zgadzać i być jednomyślni na każdy temat. Nawet tarcia pomiędzy postaciami są akceptowalne, o ile oczywiście dodają kolorytu, a nie powodują wielkie antagonizmu między wami. Z racji, że się nie graliśmy nigdy razem, to nie dopuszczam możliwości konfliktowania się. To jedna z niewielu żelaznych reguł w tej sesji.
To tutaj muszę dopytać: Pliman, jak widzisz ogrywanie w sesji taga, dzięki któremu Henry może kogoś zmienić do stałej zmiany cudzych poglądów? Bo - możliwe, że przez zestawienie z bezwzględnym manipulatorem - trochę tutaj boję się tarć, które mogą się pojawić na linii naszych postaci. Być może całkowicie bezpodstawnie, ale wolę dopytać
 
__________________
"[...] specjalizował się w zaprzepaszczonych sprawach. Najpierw zaprzepaścić coś, a potem uganiać się za tym jak wariat."
obce jest offline