Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2022, 19:40   #1173
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Na posterunku-Szept.
Szept wpatrywała Daichiego przez dłuższą chwilę.
- Jorogumo, ta mistyczka, podobno ścięła te głowy gdy walczyła z jakimś potężnym oni. A pomagał mu jego mroczny kultysta. Gdzie jest reszta ciał, nie wiem… – rzekła doktor.

Migmar
Usłyszał cichy szept w głowie.
-[i] Ah, Riljia. Awatar wyklęty, skazany na zapomnienie… Czy chciałabym się związać… czymś takim… Kres… Tak… To dobry pomysł. Zrobimy tak, nie otworzysz lustra bez pomocy awatar, i dlatego zostawisz me ziarno w tym, komu ufa awatar, a ja sama postaram się już wszystko zorganizować. Nie lękaj się. Temu komuś nic się nie stanie. Ten pakt jest zbyt cenny.

Niestety nie mogę kontaktować się z Jinorą. Daję jej moc i siłę, aby móc jej użyć jak w głębi serca pragnie…

A moje miecze… Nigdy nie było takich duchów pór roku jak ja. Ja nie jestem tylko Zimą, a zimnem, które ma pochłonąć życie… Uważasz, że moje miecze muszą być martwe? [//i]
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline