Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2022, 15:06   #1174
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zimowe szeptanki

~ Cieszę się że podoba ci się pomysł z zapomnianą awatar Loichi ale wciąż nie odpowiedziałaś na ostatnie pytanie które ci zadałem: oto moje ostatnie pytanie za które sprzedałem ci decydującą minutę: Co kryje się w masce Amona i jak mogę pozbawić ją mocy ? Chce żeby już nigdy nie stanowiła zagrożenia i nie zsyłała wizji władzy kusząc ku potędze kogokolwiek kto ją dotknie~~- Powtórzył w myślach z naciskiem.

~Sądziłem, że zamierzasz pochwycić ich duszę i przekuć w jakąś fizyczno - duchową potężną broń. Czy zamierasz zniszczyć całe życie w świecie śmiertelnych ? Prawdę mówiąc lubię żyć... Umowa została zawarta i chce jej dotrzymać ale pragnę poznać twoje cele ~ - Wyjaśnił.

- Ja wiem Jaśniepanie przywódco Yaglo że szefowa Pani córka ma na pieńku z Asami Sato i dobrze rozumiem jak to jest gdy życie ci niszczą bogatę dupki z wpływami którzy nawet nie mają świadomości tego co robią ale biedna awatar pozostając w tym, stanie dosłownie wypala swoją życiową energię... Jeżeli nie Sato to zawsze możemy sprowadzić kogoś innego komu ufa. Jej rodziców, Mako albo Bolina, Mistrza Tenzina albo której z jego dzieci... Najmniejszym zagrożeniem pod względem fizycznym byliby rodzice Korry- Powiedział na głos krzywiąc się z bólu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-07-2022 o 19:34.
Brilchan jest offline