Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2022, 13:46   #168
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wieczorek integracyjny.
Edward westchnął.
- Nie cierpię dziennikarzy. To zawód istniejący tylko po to, aby przeinaczać słowa, mówić ludziom to, co chcą usłyszeć i szerzyć chaos. Gorsi są tylko prawnicy… – popatrzył na Samuela – To znaczy, że to tylko hormony i wystarczy tylko przytakiwać? – rzekł z powątpiewaniem – Ja… nigdy nie znałem się na takich normalnych rzeczach. Wyjechałem z kraju, bo myślałem, że uda mi się odzyskać… Straty ręki i nogi nie żałowałem nawet w połowie jak utraty Alchemii. – Pokręcił głową i westchnął – Muszę ją przeprosić po prostu.

Ad protezy
Edward poczerwieniał.
- Co do ręki, to nie wiem, ale noga no… czasem trzeba uważać, aby nie uderzyć lub nie obetrzeć.

Hotel
Julies podszedł do Samuela rozpromieniony.
- I to jest Sługny sługa, który swe sługowanie wyniósł na taki poziom, że słusznie zasłużył na tytuł sługi nad sługami. – popatrzył z wyrzutem na Mariusha i Valentina, a potem zwrócił się do Stefanisława.
- Żadnej deprutacji nie było, albowiem tamtego dnia wszelakie bogi się do mnie zwróciły i dały mi znak, abym się nie mezaliansił i znalazł tylko trochę niegodną osoby mej korroną niewiastę co pozwoli mi zjuliesić cały świat.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem