Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2022, 18:31   #246
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację

Rozmowa z burmistrzem
- Co do czarodzieja to nie wiem... - Mikel zawahał się - Zapewne warto do niego zajrzeć, ale nie wiem czy możemy teraz poświęcić na to czas. Z drugiej strony dobrze jest pozbyć się wrogiego maga przed walką. Nie wiem. Musimy to przemyśleć. - wzruszył ramionami.

-Jeśli chodzi o jeńca to możesz go zabić, chyba że wolisz żeby ktoś z nas to zrobił. Nie powiedział wystarczająco dużo, żeby zasłużyć sobie na życie, ale te siostrzyczki mogą stanowić problem. Muszę się widzieć, gdzie mieszkali twoi pozostali doradcy. Pójdziemy z Rufusem przeszukać ich domy. - Spojrzał na towarzyszą, wiedząc, że ten się zgodzi. - Skoro kolejny wróg wychodzi tylko w nocy to gdzieś musi się chować za dnia. Może znajdziemy jakieś wskazówki. Może któryś z sobowtórów go ukrywał. Nie wiesz może, czy którykolwiek miał takie możliwości? Jakieś drugie mieszkanie, warsztat, czy coś podobnego? Miejsce gdzie mało kto zagląda?

Po zakończeniu rozmowy, udał się w stronę najbliższego miejsca do przeszukania.
 
__________________
Potrzebujesz pomocy z kartą do Pathfindera lub DnD?
Zajrzyj do nas!
shewa92 jest offline