Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2022, 12:00   #247
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Jace, Vircan

Robotnicy portowi, którzy wpadli właśnie do zaułka, rozejrzeli się nieco ogłupiali. Nagłe zniknięcie cierniowej ściany wywołało nie mniejsze zdziwienie niż jej pojawienie się znikąd, a zlatujący z dachu Jace tylko je wzmocnił. Światło zachodzącego słońca nie dochodziło tu w pełni, więc półmrok ukrywał co bardziej drastyczne elementy tej sceny, jednak nie dało się nie zauważyć zwłok. Pierwsze zaskoczenie nie zamieniło się na szczęście w panikę - obecność maga i jego słowa bez problemu uspokoiły mężczyzn, którzy teraz zerkali jedynie z zaciekawieniem w głąb uliczki.
- Co to było, mistrzu Beleren? - zapytał jeden z nich, półork - Walczyliście z jakimś stworem? Nie atakują nas jeszcze, prawda? -


Mikel, Rufus

- To tak zróbmy, może możemy na razie tutaj ją zostawić? Związana i ranna nie powinna się wydostać, tylko ktoś powinien pilnować drzwi - skinął głową Rufus.
- Macie pewność że nie będzie niczego próbowała zrobić? - burmistrz nie wydawał się przekonany. Słowa Mikela sprawiły zaś, że zmarszczył brwi i zacisnął pięść na oparciu krzesła, widać było że, jest zirytowany.
- Dawno nie widziałem, żeby ktoś mówił o morderstwie jak o wynoszeniu śmieci. Dla was to może drobnostka, ale ja nie zabiję bezbronnego jeńca pod własnym dachem. Dałem wam w tym wolną rękę i dalej możecie zrobić co uważacie za słuszne, ale jeśli zostawicie mi decyzję, szpieg zostanie zamknięty i osądzony, kiedy, i jeśli, uda nam się zwyciężyć - zastukał dłonią w blat, jakby na szczęście, po czym wskazał mapę - Domy moich doradców są tutaj, większość mieszkańców bez trudu wskaże wam drogę. O ile popracujesz nad manierami - ostatnie słowa skierował do Mikela.
 
Sindarin jest offline