Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2022, 19:20   #82
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
W siedzibie rady miejskiej zostali przyjęci przez panią burmistrz nawet pomimo późnej pory. Wieści jakie usłyszeli Pokrywały się z tym co już wiedzieli. Niewiele wnosiło to więcej poza informacją, że oczekiwany jest przybycie tu przedstawiciela Kolegium.
Zygfryd myślał intensywnie. Lepszym pomysłem na tą chwilę wydawało mu się pozostanie tu i poczekanie. W końcu jedynym co pewne było, że miał tu dotrzeć przedstawiciel Kolegium Magów. Na pewno to było korzystniejsze rozwiązanie niż zebranie niepewnych informacji gdzie szukać najbliższego Kolegium, a tym bardziej ruszać w podróż tak niepewnym szlakiem.

- Czy wiadomo może choć w przybliżeniu kiedy przedstawiciel Kolegium tu przybędzie? - Zapytał Zygfryd.
- Pytam w kontekście, że być może korzystniej było by mi poczekać niż w ciemno gdzieś szukać innej siedziby magów. Nie wiem jak moi towarzysze, ale jeżeli to kwestia powiedzmy kilku dni to chętnie poczekam. Jeżeli w tym czasie mógłbym być w czymkolwiek pomocnym - oddaje się do pełnej dyspozycji. - Dokończył czarodziej.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline