Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2022, 10:23   #1182
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko udała się do kuchni policyjnej bez słowa. Wynalazła dwa kubki - jeden dla siebie, drugi dla Enkh - i wsadziła do nich torebki odpowiednich herbat. Kubek Enkh pozostał bez niczego, ale do swojego - z czarną herbatą - wsypała dwie łyżeczki cukru. Zaparzyła wodę i poczekała, aż wrzątek się zrobi. Gdy przygotowała herbaty, swoją schłodziła tkaniem wody, po czym wypiła duszkiem. Napój był silny i słodki, koił nerwy i trochę podniósł ją na duchu. Po jego wypiciu wzięła parę głębszych wdechów i ruszyła do swojej przyjaciółki z jej gorącym naparem.

- Prosze - powiedziała, siląc się na uśmiech. Po chwili spoważniała - Żal mi tej kobiety, wiesz? Nie wydaje się być zła. Ja... chciałabym, by jej maż nie umarł. I by jej córka o niej pamiętała. I... myślę, że mogłam być dla niej milsza? - spytała niepewnie, nieco zawstydzona - Po prostu... strasznie smutna sytuacja. Nie powinno tak być - podsumowała nieco niezręcznie.
 
Kaworu jest offline