Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2022, 16:51   #1184
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Daichi wywrócił oczami- znowu korzystanie z karty "Bo jestem Duchem to ..." . Szantaż psychiczny, żeby wymusić swoje żądania "Wypadniesz na tego złego jak nie zrobisz co ja chcę". Nie lubił tego u ludzi, a od Duchów tym bardziej.
- Sam nie jestem niczego pewien o tej sprawie. A skoro mogę zrobić komuś krzywdę ważkością dowodów to nie ma co przekazywać. Równie dobrze mogę powiedzieć, że "Akito bywa często przy biurku Ekhm". Czy o czymś to świadczy? Nijako skoro razem pracują, ale jakieś plotki stworzą, które obojgu zaszkodzą lub utrudnią. To jest taka sytuacja.
Grania kartą "Bo jestem duchem" możecie sobie odpuścić.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 01-08-2022 o 21:30.
Guren jest offline